PROGRAM WSPARCIA “OGARNIJ HASHIMOTO W 6 MIESIĘCY”

Wszystko, co potrzebujesz wiedzieć
o Hashimoto, aby zacząć zdrowieć!

ODZYSKAJ ZDROWIE. ODZYSKAJ SIŁĘ. POCZUJ SIĘ WYPOCZĘTA I SKONCENTROWANA.
SKORZYSTAJ Z 6 - CIO MIESIĘCZNEGO PLANU DZIAŁANIA

Warszawa, 16 listopada 2019

Cześć, tu Lidia i Kamila!

Mamy za sobą kilkadziesiąt takich spotkań w całej Polsce. Z naszej wiedzy skorzystały tysiące kobiet w całej Polsce. 

Prowadzimy grupę wsparcia, która liczy 6000 osób. Tematem Hashimoto zawodowo zajmujemy się od lat. Same zostałyśmy zdiagnozowane kilkanaście lat temu. Współpracujemy z najlepszymi specjalistami w całej Polsce (lekarzem endokrynologiem, dietetykami klinicznymi, trenerem personalnym, seksuologiem, psychologiem, fizjoterapeutą). 

Czujemy się doskonale. To oznacza, że nie tylko wiemy o czym mówimy, ale również wiemy, jak o tym mówić.

Nie musisz tracić czasu i energii, czując się zagubiona w natłoku informacji. Nie musisz szukać kolejnego rozwiązania, kupować kolejnej książki, zapisywać się do kolejnej grupy. A to dopiero pierwsza z wielu korzyści jakie Ci damy. 

5 godzin, trochę dobrego nastawienia, humoru – tyle potrzebujemy, aby przedstawić Ci konkretny, jasny plan działania, abyś mogła zacząć zdrowieć i czuć się dobrze. 

 

Gwarancja wiedzy i rzetelności.

Warsztat oparty jest na naszej autorskiej metodzie pracy z Hashimoto, w połączeniu z wiedzą od najlepszych specjalistów w tym temacie.
To gwarancja wyjątkowego programu, którego nie znajdziesz nigdzie indziej.

Media o nas:

Jeśli nie wiesz jak sobie pomóc - u nas dostaniesz gotowe rozwiązanie!

Dieta

Otrzymasz konkretne wskazówki dietetyczne. Co jeść, czego unikać? Znajdziesz odpowiedź na pytanie czy warto robić badania na nietolerancje pokarmowe, czy każdy musi wykluczać gluten i nabiał. I wiele innych.

Ruch

Niektóre rodzaje sportu są niewskazane przy Hashimoto i insulinooporności. Dowiesz się jakie ćwiczenia warto wykonywać, aby sobie nie zaszkodzić. Kiedy ćwiczyć, w jakiej porze dnia i na co jeszcze powinnaś zwrócić uwagę.

Badania

Otrzymasz listę badań, które należy wykonać, aby zdiagnozować chorobę oraz podczas wizyt kontrolnych u lekarza. Jakie badania wykonać, aby sprawdzić niedobory i odkryć co może być przyczyną dolegliwości, z którymi aktualnie się zmagasz. Dowiesz się gdzie wykonywać badania, aby nie stracić na nie majątku.

Libido...

... i inne objawy, jak np. wypadające włosy czy sucha skóra. Dowiesz się, gdzie szukać przyczyny tych dolegliwości, jakie badania wykonać, do kogo zgłosić się po wsparcie. Będziesz wiedziała, które objawy powinny Cię zaniepokoić, a co jest zupełnie normalną sytuacją, np. w seksie.

Stres i emocje

Opowiemy o chorobach psychosomatycznych. Dowiesz się jaki jest związek między psychiką, a chorobami autoimmunologicznymi. Jak nierozwiązane konflikty emocjonalne wpływają na działanie narządów i powstawanie schorzeń. Otrzymasz konkretne wskazówki jak radzić sobie ze stresem i z emocjami.

Wsparcie w działaniu

Po zakończonym szkoleniu dołączysz do specjalnej grupy wsparcia na Facebooku, tylko dla uczestniczek warsztatów. Będziemy na niej dalej Cię wspierać i motywować do utrzymania zapału do wprowadzania zmian.

Program wsparcia, podczas którego otrzymasz jasny, konkretny plan oraz znajdziesz odpowiedź JAK ZDROWIEĆ!

Kiedy dowiedziałaś się o swojej chorobie, prawdopodobnie usłyszałaś od lekarza, że wystarczy brać jedną tabletkę dziennie, na czczo, przed śniadaniem. Nic więcej nie trzeba robić, bo to choroba, którą “leczy się” hormonem. Gdy okazało się, że nie wystarczy, bo nadal czułaś się źle, zaczęłaś szukać informacji na własną rękę. Wtedy trafiłaś na różne fora i grupy w Internecie i … poraził Cię ogrom informacji, którymi dzielili się chorujący. Były to zapewne sprzeczne ze sobą informacje i wdarł się chaos. Nie wiedziałaś kogo słuchać, kto ma rację i co konkretnie masz zrobić. Nastąpił paraliż informacyjny. Znamy to doskonale! Przeszłyśmy przez to samo i jak wiele kobiet mamy podobną historię.

Czy znamy się na tym, co robimy?

  • Pomogłyśmy już kilkuset kobietom i wspieramy ok. 6000 osób w naszej grupie wsparcia “Ogarnij Hashimoto” na Facebooku.
  • Jesteśmy trenerkami zmiany i life coachami. Co to oznacza? Wspieramy i przeprowadzamy przez zmianę ludzi w trudnych momentach ich życia. Badamy zależność pomiędzy stresem, emocjami a chorobą. W Hashimoto ma to kluczowe znaczenie.
  • Współpracujemy z najlepszymi specjalistami w Polsce.
  • O Hashimoto wiemy już prawie wszystko. Zostałyśmy zdiagnozowane kilkanaście lat temu. 
  • Dzisiaj czujemy się doskonale i mamy wiedzę, jakie działania podjąć, abyś i Ty mogła pozbyć się objawów choroby.

Więcej o nas: kliknij tutaj!

Podsumujmy! Weź udział w programie wsparcia, a otrzymasz:

Konkret

Sprawdzone i praktyczne rady, jak wyjść z chaosu informacyjnego i zacząć działać, aby po prostu, mimo choroby, czuć się dobrze i bez objawów.

Plan działania

6 - miesięczny plan działania, który krok po kroku poprowadzi Cię w kierunku zdrowienia i pozbycia się objawów choroby. Plan nie jest radykalny więc na pewno wprowadzisz go w życie!

Wiedzę

Tylko sprawdzone informacje, przygotowane przy współpracy ze specjalistami: endokrynologiem, dietetykiem, trenerem personalnym, seksuologiem.​

One już skorzystały z naszego wsparcia:

“Ten program to sztos!” 100% uczestniczek poleca to szkolenie dalej!

ZAUFAŁO NAM JUŻ

0
KOBIET!

JEŚLI BĘDZIESZ MIAŁA JAKIEŚ DODATKOWE PYTANIA - NAPISZ DO NAS:

kontakt@ogarnijhashimoto.pl

Zapisz się na warsztaty i kup bilet!

Program wsparcia “Ogarnij Hashimoto w 6 miesięcy”

16.11.2019 r.

CENA: 179 zł