NASZA MISJA

Kiedy zaczęłyśmy pracować z kobietami chorymi na Hashimoto i inne choroby tarczycy, zauważyłyśmy, że choroby autoimmunologiczne mają dużo większe szanse wystąpić u osób, posiadających konkretny typ osobowości i żyjących w określony sposób. Co to oznacza? Oznacza to, że wystąpienie choroby to mocny sygnał, że żyjemy coraz bardziej agresywnie wobec samych siebie. Nie szanujemy własnych ograniczeń, jesteśmy często nieczuli na swoje potrzeby, żyjemy w rywalizacyjnym środowisku, poddajemy się ogólnym trendom, presji i brakuje nam czasu na zadbanie o siebie. Kiedy prosimy uczestników naszych webinarów, warsztatów, szkoleń o wypełnienie testu jaki stworzyłyśmy, otrzymujemy zawsze te same odpowiedzi. Nasze obserwacje i działania wskazują na to, że na chorobę Hashimoto zapadają osoby wrażliwe, niezwykle ambitne, żyjące w biegu, mało odporne na stres, perfekcjoniści i ci którzy zmierzyli się z mocnymi doświadczeniami życiowymi.

WARSZTATY "OGARNIJ HASHIMOTO"

Nasze doświadczenia oraz praca z osobami z chorobami autoimmunologicznymi, pozwoliły nam na stworzenie autorskiego modelu pracy S.A.M.A. Dzięki niemu łatwiej jest zmierzyć się ze zmianą, w jakiej znajduje się osoba, która zmuszona jest wprowadzić radykalną rewolucję w swoim życiu. Na warsztatach „Ogarnij Hashimoto” inspirujemy kobiety i dajemy im proste narzędzia, które pozwalają w łagodny sposób odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Dzięki warsztatom nasze uczestniczki uczą się większej uważności na siebie, swoje potrzeby i relacje. Bardzo często po warsztatach powtarza się ten sam scenariusz. Wiele kobiet twierdzi, że poprawiła się jakość ich życia. Stały się bardziej asertywne, pewne siebie, nauczyły się radzić sobie z emocjami i stresem. Poprawie uległy także ich związki i relacje z bliskimi osobami.

NIE WALCZ Z CHOROBĄ! ZACZNIJ GRAĆ O ZDROWIE!

Naszą misją jest uczynić z tego wydarzenia jak najszerszą akcję i edukować o tym, o czym często się nie mówi i zapomina. O tym, że osoby z Hashimoto bardzo często borykają się z obniżeniem nastroju oraz stanami depresyjnymi. Tylko chory wie, że motywacja w chorobie to podwójny wysiłek. Staramy się, by nasze metody, wiedza i narzędzia, w połączeniu z leczeniem, dawały lepsze rezultaty w drodze do zdrowienia i lepszego samopoczucia. Zachęcamy kobiety do wzięcia odpowiedzialności w 100% za swoje zdrowie. Naszym hasłem przewodnim jest intencja: „nie walcz z chorobą, zacznij z nami grać o zdrowie”.

LIDIA WÓJCIK

Jestem life coachem, trenerem zmiany, mentorem motywacyjnym, coachem grupowym i zespołowym, trenerem biznesu z kilkunastoletnim doświadczeniem. Jestem pasjonatką rozwoju osobistego i zdrowego stylu życia. Specjalizuję się w holistycznym podejściu do pracy z drugim człowiekiem. Wykorzystując na co dzień autorskie metody, mobilizuję ludzi do wielu zmian oraz pomagam im uwolnić szereg blokujących przekonań. Wspieram kobiety w procesie budowania poczucia wartości i rozwiązywania problemów z jakimi się borykają. Pomagam im w najważniejszych obszarach życia: rodziny, pracy, związków, zdrowia, równowagi życiowej.  Jestem trenerką kobiecości w Akademii Kobiecości  Cosmopolitan Polska.

Więcej o mnie: https://www.lidiawojcik.pl

 

KAMILA BOGUCKA

Jestem akredytowanym coachem ACC ICF, trenerem zmiany oraz coachem grupowym i zespołowym. Specjalizuję się w coachingu siły charakteru. Pomagam klientom oswajać zmiany i przechodzić przez nie z sukcesem. Od ponad 7 lat prowadzę szkolenia z zakresu motywacji, zarządzania emocjami i stresem, asertywności, komunikacji. Od kilku lat zawodowo wspieram osoby chore na hashimoto w poprawie jakości ich życia. Jestem autorką warsztatów „Hashimoto to nie wyrok” oraz „Oswoić hashimoto”. Prowadzę sesje coachingowe w takich obszarach jak: akceptacja choroby, zwiększenie pewności siebie, zmiana nawyków związanych ze zdrowym trybem życia, motywacja do działania, budowanie siły charakteru.

Więcej o mnie: https://kamilabogucka.pl/