BEZPŁATNY E-BOOK


BADANIA, DIETA, SPORT I LIBIDO

W HASHIMOTO

Dla kobiet, które chcą zacząć zdrowieć i poprawić jakość swojego życia. Bez uciążliwych objawów!

 
 
0
LICZBA POBRAŃ

CO ZNAJDZIESZ W KOMPENDIUM?

W kompendium znajdziesz odpowiedzi na pytania, które przygotowałyśmy we współpracy ze specjalistami: endokrynologiem, dietetykiem klinicznym, trenerem personalnym i seksuologiem.

BADANIA

Jakie badania wykonać przed wizytą u endokrynologa, aby nie stracić wizyty? O co jakie ważne kwestie powinien Cię zapytać lekarz.? Na jakie objawy warto zwrócić uwagę? Jakie badania wykonać, starając się o ciążę? Co suplementować? Jakie badania wykonać, kiedy odczuwasz spadek libido?

DIETA

Prawdy i mity o diecie w Hashimoto. Jakich produktów unikać, a które warto włączyć do codziennej diety? Jakie badania wykonać przed wizytą u dietetyka?

SPORT

Jakie ćwiczenia wykonywać, chorując na Hashimoto i Insulinooporność? Czy ćwiczenia mogą Ci zaszkodzić? Kiedy najlepiej ćwiczyć? Co jeść przed i po treningu? Jak długo powinien trwać trening i ile razy w tygodniu?

KIM JESTEŚMY?

Mamy na imię Kamila i Lidka. Pomagamy Polkom zdrowieć! Jesteśmy autorkami projektu Ogarnij Hashimoto, w którym skupiamy się na emocjonalnej stronie choroby. Prowadzimy grupy wsparcia w całej Polsce. Odwiedziło nas już kilkadziesiąt tysięcy kobiet. Inspirujemy i pokazujemy im możliwość odnalezienia swojej osobistej drogi do lepszego samopoczucia. Staramy się, by nasze metody, wiedza i narzędzia w połączeniu z leczeniem, dawały lepsze rezultaty w drodze do zdrowienia. Same borykałyśmy się z chorobą. Dziś po latach poszukiwań możemy Wam pomóc, bazując na swoim własnym doświadczeniu.

Więcej o nas i naszym projekcie: kliknij tutaj!