Jak Pokonać zmęczenie, Tycie i słabe włosy w hashimoto!

Niepowtarzalny bezpłatny webinar, który zmieni Twoje podejście do choroby!
MY JUŻ MAMY TO ZA SOBĄ!

28.06 godzina 20:00

Jeśli czujesz się zagubiona w nadmiarze informacji o hashimoto i nie wiesz od czego zacząć aby sobie pomóc.

Żyjesz z chorobą, ale leczenie nie przynosi większych efektów a Ty walczysz o lepsze samopoczucie.

Nie wiesz jakie działania podjąć, aby sobie pomóc. Czujesz się osamotniona i niezrozumiana.

Chcesz żyć pełnią życia, odzyskać energię i radość. Potrzebujesz wsparcia, kogoś kto już sobie poradził z tą chorobą.

Ten webinar jest dla Ciebie bo:

łączy nas to samo

Rezygnacja, zmęczenie, brak akceptacji dla ciała, które płata figle, ograniczenia w odżywianiu, nieustanna walka o wagę, wypadające włosy, labilność emocjonalna, niecierpliwość i wiele, wiele innych objawów, z którymi możesz sobie poradzić w mądry sposób. Ta droga jest wymagająca, ale daje naprawdę spektakularne efekty! Będziemy mówić o tym jak na tą drogę wejść i uwaga, jak na niej wytrwać!

"źle się czuję" nie jest Twoją urodą!

Masz prawo czuć się dobrze! Masz prawo być wysłuchaną w gabinecie. Masz prawo domagać się, aby znaleźć źródło złego samopoczucia. Masz prawo oczekiwać zrozumienia. Masz prawo do badań. Masz prawo być wyedukowana na temat własnego zdrowia. Masz prawo do empatii. Powiemy Ci, dlaczego tak wygląda sytuacja w gabinecie lekarskim i powiemy Ci, jak to zmienić.

Hashimoto to nie tylko farmakologia. Czyli "osobowość hashimoto"

O roli jaką stres emocjonalny oraz traumatyczne przeżycia z przeszłości odgrywają w chorobach autoimmunologicznych, mówimy dość często. Naukowcy wyróżniają pewne wzorce myślenia, które mają wpływ na powstawanie u danych osób chorób psychosomatycznych. Innymi słowy istnieją pewne cechy osobowościowe łączące osoby chorujące na dany typ schorzeń. W przypadku choroby Hashimoto w literaturze naukowej wymienia się takie cechy osobowości jak wrażliwość czy aleksytymia (niezdolność do rozpoznawania i nazywania własnych stanów emocjonalnych). O tym jak to zmienić też będziemy mówić.

Suplementacja oraz odpowiednia dieta jest podstawą w drodze po zdrowie.

Tak, to jest prawda. Aby wspomóc wyczerpany i zmęczony organizm, po prostu musisz wspomóc się dobrą suplementacją. Nie ma innej drogi. Osoby z autoimmunologią nie są w stanie dostarczyć organizmowi wsparcia tylko z diety. Zwłaszcza, kiedy jedzenie jest coraz gorszej jakości. Suplementy to zdrowe ciało, ale również sprawny mózg, pamięć i koncentracja. Aby zadbać o dietę musisz zadbać o kilka podstawowych wskazówek. Tak naprawdę to bardzo prosta zmiana, która zmieni Twój styl życia na zawsze. Będziemy o tym mówić.


Jeśli chcesz sobie pomóc i również utożsamiasz się z powyższymi, koniecznie zapisz się na nasz bezpłatny webinar i zobacz jak możesz sobie z tym poradzić.

Hashimoto Można Leczyć! Dowiedz Się, Jak Pozbyć Się Objawów Choroby!

Przez lata mówiono nam, że z hashimoto nic się nie da zrobić. Dlatego zgodziłyśmy się na przyjmowanie leku i przyjęłyśmy postawę, że to wystarczy, aby poradzić sobie z chorobą. Jednak mimo “leczenia” czułyśmy się coraz gorzej! Dlaczego? Przecież ta choroba “to nic takiego” i tabletka miała załatwić sprawę! Po kolei zaczęły pojawiać się dolegliwości i objawy, o których nikt nam nie powiedział: tycie, problemy ze zrzuceniem tej wagi, ciągłe zmęczenie, wypadające włosy, sucha skóra. Najgorsze były objawy ze strony emocjonalnej i psychicznej: stany depresyjne, bezradność, brak motywacji, mgła mózgowa, problemy z pamięcią i koncentracją. Gdy było już bardzo źle, postanowiłyśmy dowiedzieć się o hashimoto jak najwięcej i doprowadzić chorobę do remisji. I tak się stało! Dzisiaj jedna z nas nie bierze hormonów, a obie pozbyłyśmy się objawów i czujemy się bardzo dobrze. Włożyłyśmy w to wiele pracy i wysiłku, ale opłacało się. Ty możesz skrócić swoją drogę do zdrowia! Zapisz się na webinar i dowiedz się, jak poradzić sobie z hashimoto. Holistycznie! Bądź z nami. Lidia & Kamila 

Twój webinar z nami odbędzie się za

Dni
Godziny
Minuty

Media o nas:

*Nasze webinary, warsztaty i szkolenia organizowane są w celach edukacyjnych, informacyjnych i poglądowych, Nie mogą zastąpić porady lekarza lub innego specjalisty ochrony zdrowia.