JAK DZIAŁA PROGRAM WSPARCIA "OGARNIJ HASHIMOTO"?

Kiedy zaczęłyśmy pracować z kobietami chorymi na Hashimoto i innymi chorobami tarczycy, zauważyłyśmy, że choroby autoimmunologiczne mają dużo większe szanse wystąpić u osób, posiadających konkretny typ osobowości i żyjących w określony sposób. Niestety ten aspekt choroby jest pomijany i dlatego na tym obszarze skupiłyśmy się najbardziej. Szacuje się, że w Polsce obecnie choruje ok. 1,5 mln kobiet.

Nasze obserwacje i działania wskazują na to, że na chorobę Hashimoto zapadają osoby wrażliwe, niezwykle ambitne, żyjące w biegu, mało odporne na stres, perfekcjoniści i ci, którzy zmierzyli się z mocnymi doświadczeniami życiowymi. A my postanowiłyśmy im pomóc.

JAKI JEST CEL PROGRAMU?

Celem Programu Wsparcia jest zdiagnozowanie indywidualnego źródła Hashimoto. To, na czym się skupiamy, to znalezienie przyczyny złego samopoczucia. Zapraszamy do nas osoby, które pomimo leczenia farmakologicznego, nadal czują się źle i zmagają się z objawami choroby. Nasze doświadczenie podczas pracy z setkami kobiet bezapelacyjnie potwierdza, że proste zmiany w obszarze codziennego życia emocjonalnego przynoszą najlepsze rezultaty. W połączeniu ze skuteczną farmakologią i suplementacją to układ idealny. A my mamy tego dowody w postaci wielu zadowolonych kobiet.

 

JAKIMI METODAMI BĘDZIEMY CIĘ WSPIERAĆ?

Program podzielony jest na 4 obszary:

 • Ogarnij Siebie
 • Ogarnij Emocje
 • Ogarnij Stres
 • Ogarnij Relacje

Narzędzia jakie wykorzystujemy podczas wspólnej pracy działają niezwykle skutecznie. Każda z kobiet, biorących udział w Programie, będzie miała możliwość przyjrzeć się, w niezwykle efektywny sposób, swoim problemom, związanym z emocjonalną stroną choroby. Program stworzony został w oparciu o nasze autorskie metody, które testowałyśmy na przestrzeni lat, podczas pracy z wieloma kobietami. Te metody pomogły nam zdrowieć i pomagają wielu kobietom. Jeśli wyjdziesz z naszego spotkania niezadowolona, gwarantujemy Ci zwrot zainwestowanych środków.

P.S. Jeszcze nigdy nam się to nie zdarzyło.

CO CI GWARANTUJEMY?

 • Otrzymasz od nas konkretne narzędzia i wskazówki pozwalające na zarządzanie swoimi emocjami w codziennym życiu.
 • Wyjaśnimy Ci gdzie Twoje emocje mają swoje źródło.
 • Doświadczysz realnych zmian podczas pracy ze swoim ciałem (nasze autorskie metody).
 • Poznasz genialną metodę, dzięki której uwolnisz napięcia z ciała, pozbędziesz się bólu, wyregulujesz oddech i poczujesz się stabilniejsza i zrelaksowana.
 • Nauczysz się jak dbać o własne potrzeby i jak asertywnie je wyrażać.
 • Poznasz techniki uspokajania się w nagłych, stresujących sytuacjach.
 • Nauczysz się jak w prosty sposób komunikować się w związku i relacjach.
 • Otrzymasz pomocne materiały, przygotowane przez lekarza endokrynologa oraz dietetyka klinicznego.

Całej tej, wyjątkowej pracy, towarzyszyć będzie niezwykle ciepła, przyjazna, kobieca energia. Bez oceniania, w luźnej atmosferze, z dużą dawką dobrego poczucia humoru. My te warsztaty po prostu kochamy!

POZNAJ OPINIE UCZESTNICZEK NASZEGO PROGRAMU

Inspirujemy kobiety i dajemy im proste narzędzia, które pozwalają w łagodny sposób odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Kobiety uczą się większej uważności na siebie, swoje potrzeby i relacje. Wielu kobietom poprawiła się jakość ich życia. Stały się bardziej asertywne, pewne siebie, nauczyły się radzić sobie z emocjami i stresem. Poprawie uległy także ich związki i relacje z bliskimi osobami.

Skupiamy się na tym co masz w sobie i uczymy jak słuchać siebie i własnego ciała, w drodze do zdrowienia. Nie ma możliwości, abyś w tej pracy nie odnalazła swojej drogi oraz potencjału. Kilkaset kobiet, z którymi pracowałyśmy, doświadczyło tego osobiście. Naszą misją jest uczynić z tego wydarzenia jak najszerszą akcję społeczną i edukować o tym, o czym często się nie mówi i zapomina. O tym, że osoby z chorobami autoimunnologicznymi bardzo często borykają się z obniżeniem nastroju oraz stanami depresyjnymi. Motywacja w chorobie to podwójny wysiłek. Staramy się, by nasze metody, wiedza i narzędzia, w połączeniu z leczeniem, dawały lepsze rezultaty w drodze do zdrowienia i lepszego samopoczucia.