SZKOLENIE Jak obniżyć TSH i poprawić konwersję Hormonów
w Hashimoto.

TSH można obniżyć, a my pokażemy Ci jak to zrobić prostymi metodami.

Jeśli czujesz się zagubiona w nadmiarze informacji o hashimoto i nie wiesz od czego zacząć aby sobie pomóc.

Żyjesz z chorobą, ale leczenie nie przynosi większych efektów a Ty walczysz o lepsze samopoczucie.

Nie wiesz jakie działania podjąć, aby sobie pomóc. Czujesz się osamotniona i niezrozumiana.

Chcesz żyć pełnią życia, odzyskać energię i radość. Potrzebujesz wsparcia, kogoś kto już sobie poradził z tą chorobą.

Czego dowiesz się ze szkolenia?

Badania

Czy wiesz, że pomimo wyników w normie laboratoryjnej możesz czuć się źle? Czy wiesz, że istnieje różnica pomiędzy normą laboratoryjną a normą funkcjonalną i to dla Ciebie i Twojego samopoczucia to wielka różnica. Naucz się swojej normy i z łatwością interpretuj swoje badania.

Obniżenie TSH

Czy wiesz, że drobnymi prostymi zmianami możesz mieć wpływ na Twoje tsh? Jeśli bierzesz hormon istnieje wiele wspierających sposobów aby TSH wyregulować w dość szybkim czasie. Jednym, ze sposobów jest zmiana pory przyjmowania leku.

Konwersja

FT3 I FT4 to parametry, które konwertują w wątrobie, nerkach i jelitach. Czy wiesz, że aby mieć dobre wyniki bardzo ważny jest stan Twoich narządów i jeśli o to zadbasz możesz poprawić ich poziom. Tu warto zrobić dodatkowe badania.

Niedobory

Możesz mieć wyniki w normie i masę niedoborów, które mogą dawać Ci uczucie zmęczenia i silnych objawów. Co badać, jak podnosić najważniejsze parametry, ile powinny wynosić aby czuć się dobrze, to wszystko możesz ogarnąć.

Media o nas:

Hashimoto Można Leczyć! Dowiedz Się, Jak Pozbyć Się Objawów Choroby!

Przez lata mówiono nam, że z hashimoto nic się nie da zrobić. Dlatego zgodziłyśmy się na przyjmowanie leku i przyjęłyśmy postawę, że to wystarczy, aby poradzić sobie z chorobą. Jednak mimo “leczenia” czułyśmy się coraz gorzej! Dlaczego? Przecież ta choroba “to nic takiego” i tabletka miała załatwić sprawę! Po kolei zaczęły pojawiać się dolegliwości i objawy, o których nikt nam nie powiedział: tycie, problemy ze zrzuceniem tej wagi, ciągłe zmęczenie, wypadające włosy, sucha skóra. Najgorsze były objawy ze strony emocjonalnej i psychicznej: stany depresyjne, bezradność, brak motywacji, mgła mózgowa, problemy z pamięcią i koncentracją. Gdy było już bardzo źle, postanowiłyśmy dowiedzieć się o hashimoto jak najwięcej i doprowadzić chorobę do remisji. I tak się stało! Dzisiaj jedna z nas nie bierze hormonów, a obie pozbyłyśmy się objawów i czujemy się bardzo dobrze. Włożyłyśmy w to wiele pracy i wysiłku, ale opłacało się. Ty możesz skrócić swoją drogę do zdrowia! Zapisz się na webinar i dowiedz się, jak poradzić sobie z hashimoto. Holistycznie! Bądź z nami. Lidia & Kamila